Vízilabda

Lebonyolítás PDF formátumban >>

2003/2004 serdülő fiú – Hercegaszszony Birtok

“A”-csoport “B”-csoport
Fehérvár KESI
Oázis Palac Mlodziezy
Sopron Honvéd-Érd
Balaton VK KÓPÉ

 

Augusztus 14. Augusztus 15. Augusztus 16.
G1 10:00 Fehérvár VSE – Oázis SC G5 10:00 KESI – Honvéd-Érd G9 10:00 Balaton VK – Fehérvár VSE
G2 11:30 KESI – Palac Mlodziezy G6 11:30 Fehérvár VSE – Sopron G10 11:30 KÓPÉ – KESI
12:30-13:00 Ebédszünet 12:30-13:00 Ebédszünet 12:30-13:00 Ebédszünet
G3 13:30 Sopron -Balaton VK G7 13:30 KÓPÉ – Palac Mlodziezy G11 13:30 Oázis SC – Sopron
G4 15:00 Honvéd-Érd – KÓPÉ G8 15:00 Balaton VK – Oázis SC G12 15:00 Palac Mlodziezy – Honvéd-Érd
 

 

 

Augusztus 17. Augusztus 18.
G13 10:00 A1x-B2x G17 8:00 G15 L – G16 L
G14 11:30 A2x-B1x G18 9:30 G15 W – G16 W
12:30-13:00 Ebédszünet G19 11:00 G13 L – G14 L
G15 13:30 A3x-B4x G20 12:30 G13 W – G14 W
G16 15:00 A4x-B3x

2003/2004 serdülő leány – Mezőtúri Strandfürdő, 2. pálya

Augusztus 14. Augusztus 15. Augusztus 16.
G1 9:15 DFVE – Oázis SC G4 9:15 Oázis SC – KESI G7 9:15 KESI – Győr
G2 10:30 KESI – Fehérvár G5 10:30 Fehérvár VSE – DFVE G8 10:30 Oázis SC- Fehérvár VSE
G3 14:00 Fehérvár VSE – Győr G6 14:00 Győr – Oázis SC G9 14:00 Győr – DFVE
Augusztus 17. Augusztus 18.
G10 9:15 DFVE – KESI
G11 10:30 A1X – A4X G13 9:15 G11 L – G12 L
G12 11:45 A2X – A3X G14 10:30 G11 W – G12 W

 

 

 

 

 

 

 

2005/2006 gyermek korosztály – Mezőtúri Strandfürdő, 1. – 2. pálya

“A”-csoport “B”-csoport “C”-csoport “D”-csoport
Szolnok KÓPÉ Invictus lány OSC 1
Palac Mlodziezy WPC Uzhgorod Eurosport 1 Oázis
Cegléd Sopron OSC 2 VUA
CVK Balaton VK Kiskunfélegyháza Invictus
DFVE lány Oázis lány VK Opatija 1981 SK Kassa Lány
Augusztus 14. Augusztus 15. Augusztus 16.
G1 8:00 Szolnoki Dózsa – Palac Mlodziezy 1-es pálya G14 8:00 WPC Uzhgorod – Balaton VK 1-es pálya G27 8:00 Eurosport – OSC 2006 1-es pálya
G2 8:00 KÓPÉ – WPC Uzhgorod 2-es pálya G15 8:00 Eurosport – DMTK-KVSE 2-es pálya G28 8:00 Oázis SC Gyermek – VUA 2-es pálya
G3 9:15 Cegléd – CVK 1-es pálya G16 9:15 Oázis SC Gyermek – Invictus 1-es pálya G29 9:30 CVK – DFVE 1-es pálya
G4 10:30 OSC 2005 – Oázis SC Gyermek 1-es pálya G17 11:30 DFVE – Cegléd 1-es pálya G30 11:00 Balaton Vk – Oázis SC Lány 1-es pálya
G5 11:45 Invictus Lány – Eurosport 1-es pálya G18 11:45 Oázis SC Lány – Sopron VSE 1-es pálya G31 11:45 DMTK-KVSE – VK Opatija 1981 1-es pálya
13:00-14:00 Ebédszünet 13:00-14:00 Ebédszünet 13:00-14:00 Ebédszünet
G6 14:00 Sopron VSE – Balaton VK 1-es pálya G19 14:00 VK Opatija 1981 – OSC 2006 1-es pálya G32 14:00 Invictus – SK OLIMPIA KOSICE 1-es pálya
G7 15:15 OSC 2006 – DMTK-KVSE 1-es pálya G20 15:15 SK OLIMPIA KOSICE – VUA 1-es pálya G33 15:15 Szolnoki Dózsa – Cegléd 1-es pálya
G8 16:30 VUA – Invictus 1-es pálya G21 16:30 CVK – Szolnoki Dózsa 1-es pálya G34 15:15 KÓPÉ – Sopron VSE 2-es pálya
G9 16:30 DFVE – Szolnoki Dózsa 2-es pálya G22 16:30 Balaton VK – KÓPÉ 2-es pálya G35 16:30 Invictus Lány – OSC 2006 1-es pálya
G10 17:15 Oázis SC Lány – KÓPÉ 1-es pálya G23 17:15 DMTK-KVSE – Invictus Lány 1-es pálya G36 16:30 OSC 2005 – VUA 2-es pálya
G11 17:15 VK Opatija 1981 – Invictus Lány 2-es pálya G24 17:15 Invictus – OSC 2005 2-es pálya G37 17:15 Palac Mlodziezy – DFVE 1-es pálya
G12 18:30 SK OLIMPIA KOSICE – OSC 2005 1-es pálya G25 18:30 Palac Mlodziezy – Cegléd 1-es pálya G38 17:15 WPC Uzhgorod – Oázis SC Lány 2-es pálya
G13 18:30 Palac Mlodziezy – CVK 2-es pálya G26 18:30 Sopron – WPC Uzhgorod 2-es pálya
Augusztus 17. Augusztus 18.
G39 8:00 Eurosport – VK Opatija 1981 1-es pálya G51 8:00 G48 L – G49 L 1-es pályá
G40 8:00 Oázis SC Gyermek – SK OLIMPIA KOSICE 2-es pálya G52 8:00 G48 W – G49 W 2-es pálya
G41 9:15 B1x-D1x 1-es pályá G53 9:15 G42 L – G43 L 1-es pályá
G42 10:30 A1x-C1x 1-es pályá G54 10:30 G42 W – G 43 W 1-es pályá
G43 11:45 B2x-D2x 1-es pályá G55 11:45 G44 L – G45 L 2-es pálya
13:00-14:00 Ebédszünet G56 11:45 G44 W – G45 W 1-es pályá
G44 14:00 A2x-C2x 2-es pálya G57 13:00 G46 L – G47 L 2-es pálya
G45 15:15 B3x-D3x 1-es pályá G58 13:00 G46 W – G47 W 1-es pályá
G46 15:15 A3x-C3x 2-es pálya G59 14:15 G40 L – G41 L 2-es pálya
G47 16:30 B4x-C4x 1-es pályá G60 14:15 G40 W – G41 W 1-es pályá
G48 16:30 A4x-C4x 2-es pálya
G49 17:15 B5x-D5x 1-es pályá
G50 17:15 A5x-C5x 2-es pálya

2007/2008 korosztály – Mezőtúri Fedett Uszoda

“A”-csoport “B”-csoport
Fehérvár KESI 1
Cegléd Sopron
Eurosport WPC Uzhgorod
Debrecen Kaposvár
HVSC Kiskunfélegyháza
KESI 2 Balaton VK
Invictus
Augusztus 14. Augusztus 15. Aug, 16.
G1 8:00 HVSC – KESI B G10 8:00 Eurosport – HVSC
G2 9:00 KESI A – Soproni VSE G11 9:00 Balaton VK – Sopron VSE
G3 10:00 Fehérvár VSE – Cegléd G12 10:00 Debrecen – Fehérvár VSE
G4 11:00 WPC Uzhgorod – Kaposvár VK G13 11:00 Kaposvár VK – KESI A
G5 12:00 Eurosport – Debrcen G14 12:00 Invictus – Cegléd
13:00-14:00 Ebédszünet 13:00-14:00 Ebédszünet
G6 14:00 DMTK-KVSE – Balaton VK G15 14:00 KESI B – Eurosport
G7 15:00 Fehérvár VSE – Invictus G16 15:00 Balaton VK – WPC Uzhgorod
G8 16:00 KESI B – Cegléd G17 16:00 HVSC – Debrecen
G9 17:00 WPC Uzhgorod – DMTK-KVSE G18 17:00 DMTK-KVSE – Kaposvár VK
Augusztus 17. Augusztus 18.
G28 8:00 Debrecen – KESI B G37 8:00 A 6x – B 6x
G29 9:00 Invictus – HVSC G38 9:00 A 5x – B 5x
G30 10:00 WPC Uzhgorod – KESI A G39 10:00 A 4x – B 4x
G31 11:00 Eurosport – Fehérvár VSE G40 11:00 A 3x – B 3x
G32 12:00 Cegléd – HVSC G41 12:00 A 2x – B 2x
13:00-14:00 Ebédszünet G42 13:00 A 1x – B 1x
G33 14:00 Kaposvár VK – Sopron VSE
G34 15:00 KESI B – Invictus
G35 16:00 Debrecen – Cegléd
G36 17:00 Sopron VSE – DMTK-KVSE